Kayıt & Şartlar

KAYIT & SARTLAR
1. Fiyat
1.1 Siparis ettiginiz ürünler için ödenecek fiyat web sitemizde yer aldigi gibidir.


2. Siparişlerinizi iptal etmeniz için taninan hak
2.1. Satılan PIN numaraları geri alınmamaktadır.

3. Siparişlerinizin bizim tarafimizdan iptali
3.1 Asagidaki durumlarda sözlesmeyi iptal hakkimiz saklidir:
3.1.1 Siparis ettiginiz ürünlere iliskin yeterli stogumuz mevcut olmadiginda;
3.1.3 Siparis ettiginiz bir veya birden fazla ürün için baski hatasi nedeniyle yanlis fiyat belirtilmesi veya tedarikçilerimizden tarafimiza hatali fiyat bilgisi gönderilmesinden dolayi.
3.2 Eger siparisinizi iptal edersek size e-posta ile bildirimde bulunacak ve kredi kartinizdan tarafimizca çekilen bedeli olabildigince çabuk (her durumda siparisinizden itibaren on (10) gün içinde) hesabiniza geri yükleyecegiz. Beklentinin bosa çikmasindan dolayi herhangi bir ek tazminat ödemek mükellefiyetimiz olmayacaktir.

4. Ürünlerin size teslimati
4.1 Tarafinizdan siparis edilen ürünleri siparisinizi verdiginiz anda PIN numaranızı sistemde görebileceksiniz.
4.2 Ürünler size teslim edildigi andan itibaren tüm riski size ait olacak ve biz kayiplardan veya tahribatlardan sorumlu olmayacagiz.
4.Stokta kalmamis kalemler siparis verilemez.

5. Sorumluluk
5.1 Eger teslim ettigimiz ürünler siparis ettikleriniz degilse veya hasar görmüsse veya kusurluysa veya teslimat yanlis miktardaysa; bu durumu söz konusu ürünlerin tesliminden itibaren otuz (30) gün içinde sorunu web sitemizde yer alan adresimize yazili olarak bildirmediyseniz hiçbir sorumlulugumuz dogmayacaktir. Eger bu sartlarda bize problemi Bildirirseniz, yalnizca asagidaki seçeneklerde yer alan yükümlülügümüz dogacaktir:

a) Herhangi eksikligi veya teslimatin yapilmamasini telafi etmek;
b) Hasarli veya kusurlu herhangi bir ürünü degistirmek veya onarmak

5.3 Kanunda engelleyici bir hüküm yoksa, her nasil olursa olsun bu sartlar altinda bize bildirdiginiz bir sorundan kaynaklanan herhangi bir dogrudan veya dolayli kayiptan, zarardan veya giderden (kar, isgücü veya prestij kaybi dahil) sorumlu olmayacagiz . söz konusu ürünler için sizin tarafinizdan ödenen bedelin iadesinden baska tazminat yolu ile herhangi bir bedel ödeme sorumlulugumuz olmayacaktir.
5.4 Biz siparisinizde belirttiginiz tüm bilgilerin dogruluguna güvenmekteyiz. Bu sebeple siparisinizde bize sagladiginiz herhangi  bir yanlis bilgiden dogan kayip ve/veya gecikmelerden yalnizca siz sorumlu olursunuz.

6. Bildirim
Eger isbu kayit ve sartlarda aksi açikça belirtilmedikçe, sizin tarafinizdan bize yapilacak tüm bildirimler yazili olmalidir ve iletsim adresimiz olan “ Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:13 No:2012 Okmeydanı İstanbul  adresine gönderilmelidir ve bizim tarafimizdan size yapilacak tüm bildirimler zaman zaman web sitemizde sunulacaktir.

7. Kontolümüz disindaki durumlar
Teslim edilen siparis ettiginiz ürünlerde grevler, lokavtlar ve diger is uyusmazliklari, sistem veya ag baglantisina girisin çökmesi, sel, yangin veya kaza dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydiyla makul denetimimizi veya ürünlerde bu nedenlerle meydana gelen zarar veya kusurlar bakimindan herhangi bir sorumlulugumuz dogmayacaktir.

8. Hükümsüzlük
Eger isbu protokolün herhangi bir kismi uygulanamaz ise (bizim size karsi sorumlulugumuzu kaldiran herhangi bir hüküm de dahil) isbu sartlarin diger kisimlari etkilenecektir.

9. Üçüncü kisilerin haklari
Bizim istiraklarimiz, yöneticilerimiz,ve çalisanlarimiz disinda isbu Sözlesmeye taraf olmayan bir kisinin isbu sözlesmenin herhangi bir hükmünü uygulamaya hakki yoktur.

10. Uygulanacak Hukuk ve Tüketici Hakem Heyetine Basvuru
Hakki Tüketici olarak sikayet ve itirazlariniz konusunda basvurularinizi, Sanayi Bakanligi tarafindan her yil Aralik ayinda belirlenen parasal sinirlar dahilinde (2011 yili için Büyüksehir statüsünde bulunan illerde faaliyet gösteren il hakem heyetlerinin uyusmazliklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarina iliskin alt parasal sinir 2.693,78 TL’dir, bu bedelin altindaki basvurular için Ilçe Hakem Heyetine basvurulur) mal veya hizmeti satiri aldiginiz veya ikametgahinizin bulundugu yerdeki tüketici sorunlari hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapilabilir. Sözlesmeniz Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarina tabidir ve aramizdaki uyusmazliklar Istanbul Merkez Mahkemelerinde çözümlenecektir.

11. Yukarida saglanan bilgiler uzaktan iletisim araçlarinin yapisina uygun olarak ve iyi niyet ilkeleri çerçevesinde ergin olmayanlar ile ayirtim gücünden yoksun veya kisitli erginleri koruyacak sekilde ticari amaçlarla bilgi olarak verilmektedir.

UniMediaWorks